هتل آپارتمان شیخ الرئیس   ( رزرو آنلاین )
تلفن رزرو 09023113812

تبریز شهر اولین ها

نام تبریز در اسناد تاریخی تحت نامهای مختلفی نظیر ( تورز، تورژ ، تب ریز و توری ) به ثبت رسیده است این شهر در طول تاریخ بارها ویران و تجدید بنا شده و بنای فعلی آن به دوران اشکانی و ساسانی بر می گردد تبریز در طول حکومت 400 ساله خاندان (روادی) و اسکان قبلیه عرب (ازد) به شکوفایی رسید این شهر پایتخت سیاسی ایران در زمان خوارزمشاهیان ، ایلخانان ، چوپانیان ، قاجاریان ، تیموریان بوده و اوج شکوفایی آن مربوط به دوره ایخانان است .

تبریز به عنوان شهر اولین ها ، شهر بدون گدا ، شهر زیر گذر ها و روگذر ها ، امن ترین و سالم ترین شهر ایران ، دومین شهر صنعتی و دانشگاهی ایران ، دومین شهر در جذب گردشگر و شهر شکلاتی ایران و یکی از ویژه ترین مناطقی است که می توان همزمان جلوه قدرت و حکمت و ظرافت و حسن خلقت خداوند بر روی زمین را در آن مجسم دید.

تبریز علاوه بر طبیعت بکر و زیبا وجود آثار تاریخی پر شمار و کم نظیری چون ( ارگ علیشاه ، بازار سر پوشیده ، مقبره الشعرا و غیره ) ثبت جهانی شده است.

با توجه به حضور میلیونها گردشگر در طول سال هتل آپارتمان شیخ الرئیس با سرمایه گذاری بخش خصوصی توسط جناب آقای محمد محمودی در شهر تبریز به بهره برداری رسیده است و یکی از بهترین اماکن اقامتی است که با مساعدت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و زیر نظر اداره نظارت بر اماکن عمومی تبریز احداث گردیده است این هتل آپارتمان در سه طبقه و چهار سوئیت یک الی نه تخته ساخته شده است. سوئیت های این مجموعه دارای امکانات رفاهی نظیر سرویس آشپزخانه کامل (یخچال ، اجاق گاز ، میز ناهارخوری )، ست مبلمان ، سیستم سرمایشی (کولرگازی) سیستم گرمایشی ، تلوزیون و ... می باشد.

 

 

سوئیت ها

 

 

 

 

 

 

جاذبه های تبریز